Studio Bori – Tanie strony internetowe

Co proponujemy?

blOferujemy strony oparte o system CMS Word Press (co to jest wordpress). Jest to najpopularniejszy system do zarządzania stroną internetową i opublikowaną na niej treścią, WordPress jest ciągle aktualizowany i ulepszany co sprawia że ma wszechstronne zastosowania.

Strony oparte na tym systemie znajdą zastosowanie zarówno jako proste wizytówki firmowe jak i również rozbudowane platformy czy sklepy internetowe.

Dzięki zastosowaniu gotowych rozwiązań możemy Państwu dostarczyć najlepszych rozwiązań w atrakcyjnych cenach a jednocześnie oferujemy krótki czas realizacji.

Panel administratora

Panel administratora w bardzo łatwy sposób pozwala na zarządzanie stroną, dodawanie nowych treści czy produktów do sklepu bez konieczności znajomości języków kodowania jak HTML czy PHP. Wprowadzanie treści przypomina pracę ze znanymi edytorami tekstowymi.

Dodawanie wpisu wordpress

Dodatki

WordPress jako najpopularniejsza platforma świata posiada bardzo wiele różnych dodatków, które umożliwiają niemalże nieograniczone rozszerzanie funkcjonalności Państwa strony.

 Popularne dodatki:

  • pomagają zarządzać komentarzami
  • zabezpieczają przed spamem
  • ułatwiają udostępnianie naszych treści na popularnych portalach społecznościowych
  • ułatwiają budowanie formularzyu kontaktowych
  • pozwalają sprzedawać i prezentować towary

i wiele, wiele więcej możliwości

Pozycjonowania i media społecznościowe

WordPress oferuje bardzo wiele mechanizmów wspomagających pozycjonowanie strony internetowej oraz zarządzanie kontami w mediach społecznościowych.